Diáksport körzetek legeredményesebb tanulói-sportolói

2017.

Babóthi Benjamin, Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Móri Körzet
Fodor Maja, Baracs, Széchenyi Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros Körzet
Hegedűs Tímea, Csóri Mátyás Király Általános Iskola, Székesfehérvár Körzet
Muszka Kalló Péter, Szabadegyházi Kossuth Lajos Általános Iskola, Sárbogárd Körzet
Németh Lili, Bicske, Szent Margit Általános Iskola Szent László Tagiskolája
Vincellér Martin, Sárszentágotai Általános Iskola, Sárbogárd Körzet

2016.

Árva Gréta, Baracs, Széchenyi Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros Körzet
Tóth Virág Leila, Kálozi Szent István Általános Iskola, Sárbogárd Körzet
Kocsis Bence, Felcsút, Endresz György Általános Iskola, Bicske Körzet
Kaiser Luca Hanna, Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Móri Körzet
Tóth Norbert, Csóri Mátyás Király Általános Iskola, Székesfehérvár Körzet
Kövesdi Patrik, Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium, Gárdony Körzet

2015.

Varga Máté Ferenc, Csór, Mátyás Király Általános Iskola
Tóth Katalin Andrea, Enying, Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
Kenyér Lilla, Baracs, Széchenyi Zsigmond Általános Iskola
Bereczki Kristóf, Bicske, Csokonai Általános Iskola
Lascsik Hanna, Mór, Táncsics Mihály Gimnázium
Bátori Fruzsina, Káloz, Általános Iskola

2014.

Szenyéri Dominik, Szabadbattyán, Batthyány Lajos Általános Iskola
Bucsi Bence, Rácalmás, Jankovich Miklós Általános Iskola
Árva Bálint, Baracs, Széchenyi Zsigmond Általános Iskola
Daróczi Zoltán, Felcsút, Endresz György Általános Iskola
Sárvári Krisztina, Pázmánd, Kempelen Farkas Tagiskola
Leitner Zsófia, Mór, Szent Erzsébet Általános Iskola
Lukács Dániel, Szabadegyháza, Kossuth Lajos Általános Iskola

2013.

Pinke Kata, Nagykarácsony, Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Körmendi Sándor, Vál, Általános Iskola
Sabau Réka, Agárd, Chernel István Általános Iskola és Gimnázium
Brumbauer Franciska, Mór, Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola
Sükösd Gergő, Sárbogárd, Petőfi Sándor Gimnázium és SZKI

2012.

Nagy Zsuzsanna, Baracs, Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és AMI
Vörös Bence, Felcsút, Endresz György Általános Iskola
Sabau Réka, Agárd, Chernel István Általános Iskola és Gimnázium
Pisch Milán, Mór, Dr.Zimmermann Ágoston Általános Iskola
Csanádi Adrienn, Szabadegyháza, Kossuth Lajos Általános Iskola

2011.

Bögyös Ádám, Székesfehérvár, Arany János Általános Iskola
Koltai Léna, Polgárdi, Széchenyi István Általános Iskola
Al-Sheraji Nada Mohamed, Baracs, Széchenyi Zsigmond Általános Iskola
László Noel Felcsút, Endresz György Általános Iskola
Juhász Lilla, Agárd, Chernel István Ált.Isk. és Gimnázium
Varga Eszter, Bakonycsernye, Általános Iskola
Horváth Zsombor, Sárszentmiklósi Általános Iskola

2010.

Bodai Balázs, Arany János Ált. Iskola, Székesfehérvár
Balogh Bianka, Herceg Batthyány F. Gimn. és Ált. Iskola, Enying
Édl Anett, Széchenyi Zs. Ált. Iskola, Baracs
Mészáros Dávid, Endresz György Ált. Iskola, Felcsút
Szilágyi Anett, Vörösmarty M. Oktatási Intézmény, Kápolnásnyék
Szuna Tamara, Dr.Zimmermann Á. Ált. Iskola, Mór
Killer Gábor, Mészöly G. Általános Iskola, Sárbogárd

2009.

Fazekas Gábor, Enying, Herceg Batthyány Fülöp Gimn.és Ált.Iskola
Lencsés Gergő, Szabadbattyán, ÁMK Gróf Batthyány Lajos Általános Iskola
Fehérvári Alexa, Baracs, Széchenyi Zs. Általános Iskola
Horváth Kinga, Vértesacsa, Általános Iskola
Banka Márk, Mór, Zimmermann Általános Iskola
Goldberger Marcell, Sárbogárd, Mészöly Géza Általános Iskola

2008.

Ispány Csaba, Martonvásár, Általános Iskola, Készségfejlesztő Spec.Szakiskola
Varga Dóra, Szabadbattyán, ÁMK Gróf Batthyány Lajos Ált.Iskola
Fehérvári Alexa, Baracs, Széchenyi Zs. Általános Iskola
Csada Zsuzsanna, Csákvár, Gr.Esterházy Móric Ált.Iskola
Bíró Márk, Agárd, Chernel I. Ált. Iskola és Gimnázium
Schábel Balázs, Mór, Zimmermann Általános Iskola
Bieber Zita, Alap, Általános Iskola

2007.

Barkóczi Alexandra, Velence, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Oláh Fanni, Szabadbattyán, ÁMK Gróf Batthyány Lajos Ált.Iskola
Virág Regina, Baracs, Széchenyi Zs. Általános Iskola
Nádori Nóra, Csákvár, Gr.Esterházy Móric Ált.Iskola
Csankó Péter, Agárd, Chernel I. Általános Iskola és Gimnázium
Sógorka Bettina, Mór, Táncsics M. Gimnázium
Tósoki Fanni, Sárbogárd, Szent I. Általános Iskola

2006.

Fodor Tímea, Dunaújváros, Móra Ferenc Általános Iskola
Faddi Bettina, Seregélyes, Általános Iskola
Tóth Edit, Baracs, Széchenyi Zs. Általános Iskola
Szabó Petra, Felcsút, Endresz Gy. Általános Iskola
Csankó Péter, Agárd, Chernel I.Ált.Isk. és Gimnázium
Szente Eszter, Mór, Zimmermann Általános Iskola
Tóth Balázs, Sárszentágota, Általános Iskola
Kaszás Ivett, Alap, Arany László Általános Iskola

2005.

Nagy János, Arany J.Általános Iskola Székesfehérvár
Nedvesi Fanni, Gr.Batthyány L.Általános Iskola Szabadbattyán
Pasker Renáta, Széchenyi Zs.Általános Iskola Baracs
Szabó Petra, Endresz Gy.Általános Iskola Felcsút
Rausz Renátó, Általános Iskola Gárdony
Németh András, Radnóti M.Általános Iskola Mór
Tóth Katalin, Mészöly G.Általános Iskola Sárbogárd

2004.

Balogh Gábor, Székesfehérvár, Ezredéves Általános Iskola
Nedvesi Fanni, Szabadbattyán
Kubik Richárd, Szabadbattyán
Kiss Gergő, Rácalmás
Fekete Viktória, Csákvár
Tóth Nikolett, Kápolnásnyék
Bagotai Dániel, Mór, Zimmermann Általános Iskola
Rittler Alexandra, Szabadegyháza

2003.

Gömöri Nikolett, Szabadbattyán
Várai Tamás, Baracs
Tilinger Tamara, Csákvár
Tóth Dávid, Kápolnásnyék
Györök Zoltán, Bodajk
Rittler Alexandra, Szabadegyháza

2002.

Husz Mariann, Lepsény
Horváth Zsófia, Baracs
Katona Kitti, Csákvár
Tóth Dávid, Kápolnásnyék
Sáfár Nikolett, Mór
Koncz Ákos, Cece

2001.

Kovács Gergely / Szabadbattyán
Riczu Gábor / Pusztaszabolcs
Katona Kitti / Csákvár
Popovics Ágnes / Kápolnásnyék
Wittner Rita / Mór
Koncz Ákos / Cece

2000.

Szemenyei Ferenc / Szabadbattyán
Dancs Zsuzsa / Nagykarácsony
Katona Kitti / Csákvár
László Judit / Kápolnásnyék
Pongrácz Gábor / Mór
Koncz Ákos / Cece

1999.

Horváth Lea / Csór
Gönczöl József / Iváncsa
Rádl Tímea / Csákvár
Magony Gabriella / Kápolnásnyék
Marton János / Mór
Szeip Ágnes / Szabadegyháza


vissza nyomtatás