Fejér megye jó tanulói - jó sportolói

2017.

Baljer Roxána, Kempó, Felcsút, Endresz György Általános Iskola
Bucsi Bálint, Kajak-kenu, Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Bucsi Bence, Kajak-kenu, Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Dezső Kata Rita, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium
Farkas Ágnes, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium
Fekete Gergely, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium
Gaál Liliána, Kajak, Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Gábor Gergely, Öttusa, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Jenei Panna, Kajak, Székesfehérvár, Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
Kaiser Luca Hanna, Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
Kállai Gábor, Karate, Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Kántor Viktória, Karate, Székesfehérvár, Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
Mátó Sára, Atlétika, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Miskovitz Máté, Karate, Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Nemes Réka, Kajak, Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Ocskay Leila Olívia, Székesfehérvár, Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium
Pataki Viktória, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium
Pataki Zsófia, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Pisch Milán, Atlétika, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Szabó Kornél, Röplabda, Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Szatmári Eszter, JKA Karate, Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Szilaski Szonja, Karate, Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Szücs Ferenc Péter, Shinkyokushin karate, Móri Radnóti Miklós Általános Iskola
Tatai Zalán Imre, Atlétika, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola

2016.

Bucsi Bence, Kajak-kenu, Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Dezső Kata Rita, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium
Endrész Klaudia, Atlétika, Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
Farkas Ágnes, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium
Fekete Gergely, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium
Fekete Panna, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola
Halász Dóra Szimonetta, Torna, Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
Hartyányi Gergő, Röplabda, Dunaújvárosi SZC Hild József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája
Jakab Noémi, Torna, Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
Kállai Gábor, Karate, Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Kovács Máté, Karate, Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma
Kreitl Kitti, Karate, Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
Mátó Sára, Atlétika, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Miskovitz Máté, Karate, Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Móró Ákos, Röplabda, Dunaújvárosi SZC Hild József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája
Pataki Nikolett, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Széna Téri Általános Iskola
Pataki Viktória, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Kodolányi János Középiskola
Pataki Zsófia, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Pisch Milán, Atlétika, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Szabó Kornél, Röplabda, Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Szatmári Eszter, JKA Karate, Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Szilaski Szonja, Karate, Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Szücs Ferenc Péter, Karate, Móri Radnóti Miklós Általános Iskola
Vékony Vanda Dóra, Tájékozódási futás, Agárd, Chernel István Általános Iskola, Gimnázium

2015.

Rácz Kata, Íjászat, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Kreitl Kitti, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Vasvári P. Gimnázium
Pataki Viktória, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Kodolányi J. Középiskola
Miskovitz Máté, Karate, Dunaújváros, Dózsa Gy. Általános Iskola
Dezső Kata Rita, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Teleki B. Gimnázium
Pataki Zsófia, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Nagy Natália, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Vörösmarty M. Általános Iskola
Farkas Ágnes, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Ciszterci Gimnázium
Endrész Klaudia, Atlétika, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Kreitl Viktória, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Vasvári P. Gimnázium
Miklós Dorina, Torna, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Kovács Dóra, Szinkronúszás, Székesfehérvár, Lánczos K. Gimnázium
Fekete Gergely, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Teleki B. Gimnázium
Szabó Kornél, Röplabda, Dunaújváros, Dózsa Gy. Általános Iskola
Fekete Panna, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola
Vékony Vanda Dóra, Tájékozódási futás, Agárd, Chernel I. Ált. Iskola és Gimnázium
Hartyányi Gergő, Röplabda, Dunaújváros, Hild J. Középiskola
Szatmári Gergő Károly, JKA karate, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Mátó Sára, Atlétika, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium
Jakab Noémi, Torna, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Móró Ákos, Röplabda, Dunaújváros, Hild J. Középiskola

2014.

Pető Réka Dominika, Kajak-kenu, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Sebestyén Dalma, Úszás, Székesfehérvár Lánczos Kornél Gimnázium
Vékony Vanda Dóra, Tájékozódási futás, Agárd Chernel I. Általános Iskola és Gimnázium
Barócsai Petra, Úszás, Dunaújváros Vasvári Pál Általános Iskola
Pataki Viktória, Kyokushin karate, Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola
Pataki Zsófia, Kyokushin karate, Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola
Kovács Máté, Karate, Dunaújváros Arany János Általános Iskola
Pisch Milán, Atlétika, Mór Dr. Zimmermann Ágoston Ált. Iskola
Endrész Klaudia, Atlétika, Dunaújváros Vasvári Pál Általános Iskola
Katona Dorottya, Íjászat, Sárbogárd Petőfi Sándor Gimnázium
Miskovitz Máté, Karate, Dunaújváros Móricz Zs. Általános Iskola
Farkas Ágnes, Kyokushin karate, Székesfehérvár Ciszterci Gimnázium
Kleman Noémi, Judo, Tordas Sajnovics János Általános Iskola és AMI
Orisek Milán, Kajak-kenu, Velence Zöldliget Általános Iskola
Szőllősi Petra, Birkózás, Lepsény Fekete István Általános Iskola
Szellák Csenge, Atlétika, Dunaújváros Vasvári Pál Általános Iskola
Kóti Bernadett, Kajak-kenu, Velence Zöldliget Általános Iskola
Somogyi Nátán, Jégkorong, Dunaújváros Vasvári Pál Általános Iskola
Mátó Sára, Atlétika, Székesfehérvár Tóparti Gimnázium
Sinka Gréta, Vízilabda, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium

2013.

Csordás Dávid, Birkózás, Székesfehérvár, Lánczos Kornél Reálgimnázium
Endrész Klaudia, Atlétika, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Gurisatti Lilla, Búvárúszás, Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium
Havasi Gergő, Sakk, Székesfehérvár, Németh László Általános Iskola
Horváth Máté Sebestyén, Kajak-kenu, Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium
Kleman Noémi, Judo, Tordas, Sajnovics János Általános Iskola és AMI
Kovács Máté, Karate, Dunaújváros, Arany János Általános Iskola
Kovács Zsófia, Torna, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Mátó Sára, Atlétika, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Németh Kitti, Sárkányhajó, Dunaújváros, Pannon Oktatási Központ Gimnázium
Oláh Sára, Evezés, Agárd, Chernel István Általános Iskola és Gimn.
Pataki Viktória, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Pataki Zsófia, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Pisch Milán, Atlétika, Mór, Dr. Zimmermann Ágoston Ált. Iskola
Punk Adrienn, Atlétika, Székesfehérvár, Zentai úti Általános Iskola
Rozs Viktória, Gumiasztal, Dunaújváros, Móricz Zsigmond Általános Iskola
Sós Luca, Úszás, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Szabó Lili, Sakk, Székesfehérvár, Németh László Általános Iskola
Tatai Álmos, Öttusa, Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium
Vékony Vanda Dóra, Tájékozódási futás, Agárd, Chernel István Általános Iskola és Gimn.
Zsiga Mónika, Atlétika, Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium

2012.

Budai Levente, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium
Csathó Ábel, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium
Gurisatti Lilla, Búvárúszás, Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium
Havasi Gergő, Sakk, Székesfehérvár, Németh László Általános Iskola
Horváth Bianka, Karate, Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium
Jancsovics Dániel, Búvársport, Dunaújváros, Móricz Zsigmond Általános Iskola
Kocsis Richárd József, Atlétika, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázim
Kocsis Zsombor, Atlétika, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Kovács Flóra, Párbajtőr, Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium
Kovács Kata, Szinkronúszás, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Kovács Máté, Karate, Dunaújváros, Arany János Általános Iskola
Nagy Márton, Tollaslabda, Seregélyes, Seregélyesi Közoktatási Központ
Pataki Viktória, Kyokushin Karate, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Pataki Zsófia, Kyokushin Karate, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Pintér Mátyás, Atlétika, Székesfehérvár, Vasvári Pál Gimnázium
Sebestyén Dalma, Úszás, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium
Szalai Boglárka, Asztalitenisz, Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium
Szellák Csenge, Búvárúszás, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Szmodics Levente László, Íjászat, Dunaújváros, Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tatai Álmos, Öttusa, Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium
Vékony Vanda Dóra, Tájékozódási futás, Baracska, Kozma Ferenc Általános Iskola
Zsiga Mónika, Atlétika, Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium

2011.

Arany Lili, Shotokan karate, Székesfehérvár, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Bacsárdi Szilvia, Kosárlabda, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium
Bőhm Ákos, Vízilabda, Székesfehérvár, Vasvári Pál Gimnázium
Czimer Máté, Kosárlabda, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Enesei Rita, Atlétika, Székesfehérvár, Ciszterci Gimnázium
Gurisatti Gréta, Vízilabda, Dunaújváros, Móricz Zsigmond Általános Iskola
Gurisatti Lilla, Búvárúszás, Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola
Havasi Gergő, Sakk, Székesfehérvár, Németh László Általános Iskola
Hegedüs Anita, Teke, Székesfehérvár, Belvárosi I.István Középiskola Hunyadi Mátyás Tagintézménye
Hegyi Petra, Tollaslabda, Mór, Radnóti Miklós Általános Iskola
Horváth Bianka, Karate, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Izinger Lilla Mónika, Úszás, Sárkeresztes, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Tagiskolája
Kohut Attila, Kyokushin karate, Székesfehérvár, Vasvári Pál Gimnázium
Kovács Kata, Szinkronúszás, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
László Dalma, Sakk, Szabadbattyán, Gr.Batthyány Lajos Általános Iskola
László Debóra, Sakk, Szabadbattyán, Gr.Batthyány Lajos Általános Iskola
Németh Milán, Tollaslabda, Mór, Dr.Zimmermann Ágoston Általános Iskola
Sebestyén Dalma, Úszás, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Spandler Csaba, Labdarúgás, Kincsesbánya, Radnóti Miklós Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskolája
Szarka Luca, Úszás, Székesfehérvár, Zentai úti Általános Iskola
Tálas Zsuzsanna, Röplabda, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium
Tatai Álmos, Öttusa, Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium
Varró Máté József, Torna, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Vékony Vanda Dóra, Tájékozódási futás, Baracska, Kozma Ferenc Általános Iskola
Vincze Áron, Torna, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Vódli Zoltán, Íjászat, Székesfehérvár, Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskola
Weisz Heather Lilian, Torna, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Zsiga Mónika, Atlétika, Székesfehérvár, Ciszterci Gimnázium

2010.

Arany Lili, Shotokan karate, Székesfehérvár, II. Rákóczi F. Ált. Iskola
Dort Bence, Úszás, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Vékony Vanda Dóra, Tájékozódási futás, Baracska, Kozma Ferenc Általános Iskola
Hircze Nóra, Tollaslabda, Mór, Radnóti M. Általános Iskola
Németh Milán, Tollaslabda, Mór, Dr.Zimmermann Á. Ált.Iskola
László Dalma, Sakk, Székesfehérvár, Németh L. Általános Iskola;
                                       Jelenlegi iskolája: Szabadbattyán, Gr.Batthyány L. Ált. Iskola
Kiss Dominik Dárius, Úszás, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Pataki Viktória, Karate, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Vörös Flóra, Úszás, Dunaújváros, Széchenyi I.Gimnázium
Sebestyén Dalma, Úszás, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Gurisatti Gréta, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Vincze Ákos, Gumiasztal, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Szenczi Richárd, Birkózás, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Szöllősi Martin, Úszás, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Pukánszky Péter, Úszás, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Varga-Márfy Milán, Atlétika, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Jahola Dóra, Atlétika, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
De Rossi Marcel, Tenisz, Agárd, Chernel I.Ált.Isk. és Gimn.
Kaszti Gizella, Rögbi, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Gurisatti Lilla, Búvárúszás, Dunaújváros, Bánki D. Gimnázium
Hegedűs Anita, Teke, Székesfehérvár, Belvárosi I.István Középiskola Hunyadi M. Tagintézménye
Kordován Brigitta, Karate, Székesfehérvár, Comenius Iskola
Bese Zsófia, Atlétika, Székesfehérvár, Kodolányi J. Középiskola
Szilassy Kata, Atlétika, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium
Csathó Ábel, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Budai Levente, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Tálas Zsuzsanna, Röplabda, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium
Dzunic Anna Mária, Röplabda, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium
Jávorszky Zsolt, Kézilabda, Dunaújváros, Rosti P. Gimnázium
Sánta Dóra, Kézilabda, Dunaújváros, Rosti P. Gimnázium

2009.

Ács Tímea, Vízilaba, Dunaújváros, Rosti Pál Gimnázium
Bogárdi Péter Gergő, Jujutsu,judo, Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimn.
Borsányi Gyöngyi, Atlétika, Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimn.
Fodor Péter, Kézilabda, Dunaújváros, Rosti Pál Gimnázium
Gurisatti Gréta, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Gurisatti Lilla, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Jancsovics Dániel Mihály, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Jávorszky Zsolt, Kézilabda, Dunaújváros, Rosti Pál Gimnázium
Kalmár Eszter, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Kis Bálint, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Krausz Gergely, Tollaslabda, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium
Lakatos Dániel, Jégkorong, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Ormándi Rebeka Anna, Öttusa, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Polákovics Petra, Búvárúszás, Rácalmás, Jankovich Miklós Ált.Iskola
Repóth Dániel, Kézilabda, Dunaújváros, Rosti Pál Gimnázium
Sebestyén Dalma, Úszás, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Simon Péter, Karate, Székesfehérvár, Kodolányi János Középiskola
Szabadi Roland, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Szlobodnyik Nóra, Úszás, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Szöllősi Martin, Úszás, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Szűcs Dóra, Úszás, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola
Vincze Ákos, Gumiasztal, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola

2008.

Stanczel Nico Tamás, Karate, Adony, Általános Iskola
Erdély Csanád, Jégkorong, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Gurisatti Gréta, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Gurisatti Lilla, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Hajdu Rita, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Kárász Anna, Kajak-kenu, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Orova Gréta, Úszás, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Őrsi Barbara, Úszás, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Papalexisz Petra Natali, vízilabda, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Rehány Orsolya, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Szabó Zita, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Winkler Kata, Tollaslabda, Mór, Táncsics M. Gimnázium
Fekete Sára, Tollaslabda, Székesfehérvár, Vasvári P. Gimnázium
Kovács Sarolta, Öttusa, Székesfehérvár, Kodolányi J. Középiskola
Lakatos Dániel, Jégkorong, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Maár Benedek, Kosárlabda, Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola
Sebestyén Dalma, Úszás, Székesfehérvár, Hétvezér Általános Iskola
Somogyfoki Szabolcs, Kosárlabda, Székesfehérvár, Vasvári P. Gimnázium
Somos Balázs, Jégkorong, Székesfehérvár, Teleki B. Gimnázium
Strobl Eszter, Tollaslabda, Székesfehérvár, Vasvári P. Gimnázium
Szloboda Gréta, Szinkronúszás, Székesfehérvár, Rákóczi F. Általános Iskola

2007.

Bökényi Klaudia, Tollaslabda, Mór, Radnóti M. Általános Iskola
Ertl Katalin, Tollaslabda, Mór, Radnóti M. Általános Iskola
Fűrész Miklós, Úszás, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Gurisatti Gréta, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Gurisatti Lilla, Búvárúszás, Dunaújváros, Móricz Zs. Általános Iskola
Gyetvai Deborah, Úszás, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Hajdú Gabriella, Sakk, Székesfehérvár, Németh L. Általános Iskola
Hóbor Dávid, Úszás, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Kácser Krisztina, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Kácser Zita, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Kárász Anna, Kajak-kenu, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Krausz Gergely, Tollaslabda, Mór, Radnóti M. Általános Iskola
Meretei Dávid Tibor, Jégkorong, Székesfehérvár, Vasvári P. Gimnázium
Mitli Attila, Floorball, Dunaújváros, Rudas Közg.SZKI
Pete Dóra, Karate, Székesfehérvár, Kodolányi J. Középiskola
Rehány Orsolya, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Soponyai-Szakács Minea, Úszás, Dunaújváros, Vasvári P. Általános Iskola
Stanczel Nico Tamás, Karate, Adony, Szent I. Általános Iskola
Szabó Noémi, Sakk, Székesfehérvár, Németh L. Általános Iskola
Szabó Zita, Atlétika, Dunaújváros, Széchenyi I. Gimnázium
Winkler Kata, Tollaslabda, Mór, Radnóti M. Általános Iskola

2006.

Budai Judit, Dunaújváros Vasvári Ált.Iskola
Dudás Eszter, Székesfehérvár Tóparti Gimnázium
Dudás Szilvia, Székesfehérvár Németh L.Ált.Iskola
Gál Antal Levente, Dunaújváros Vasvári Ált.Iskola
Gyarmati András, Dunaújváros Vasvári Ált.Iskola
Hajdu Rita, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Horváth Máté, Pusztaszabolcs József A.Ált.Iskola
Kácser Krisztina, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Kácser Zita, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Kárász Anna, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Kóti Dávid, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Krausz Gergely, Mór Radnóti M.Ált.Iskola
Lassingleitner Fruzsina, Dunaújváros Rosti P.Gimnázium
Mátéfi Erika, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Molnár Árpád, Pusztaszabolcs József A.Ált.Iskola
Németh András, Mór Radnóti Ált.Iskola
Pavuk Regina, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Rehány Orsolya, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Rőber Jennifer, Dunaújváros Vasvári Ált.Iskola
Somos Balázs, Székesfehérvár Teleki Gimnázium
Somos Gergő, Székesfehérvár II.Rákóczi F.Ált.Iskola
Stolmár Rebeka, Mór Petőfi Ált.Iskola
Szabó Bálint Ádám, Székesfehérvár Széna téri Ált.Iskola
Szabó Noémi, Székesfehérvár Németh L.Ált.Iskola
Szabó Zita, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Székely Kata, Székesfehérvár Kodolányi Középiskola
Szova Katalin, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Szűcs Gabriella, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Troppert Noémi, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Winkler Kata, Mór Radnóti Ált.Iskola

2005.

Pintér Gergely, jégkorong, Székesfehérvár Vasvári Gimnázium
Mekler Róbert, jégkorong, Dunaújváros Rosti Gimnázium
Szűcs Gabriella, vízilabda, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Somos Gergő, jégkorong, Székesfehérvár II.Rákóczi Általános Iskola
Molnár Benjamin, jégkorong, Székesfehérvár II.Rákóczi Általános Iskola
Fekti Ádám, jégkorong, Székesfehérvár II.Rákóczi Általános Iskola
Mátéfi Erika, kézilabda, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Pavuk Regina, vízilabda, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Antal Balázs, kosárlabda, Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola
Fekete Sára, tollaslabda, Székesfehérvár Vasvári Gimnázium
Wolf Alexandra, gumiasztal-akrobatika, Dunaújváros Móricz Általános Iskola
Strobl Eszter, tollaslabda, Székesfehérvár Vasvári Gimnázium
Gurisati Gréta, búvárúszás, Dunaújváros Móricz Általános Iskola
Simon Péter, karate, Tác Általános Iskola
Hajdu Rita, atlétika, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Troppert Noémi, hosszútávúszás, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Szabó Zita, atlétika, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Kárász Anna, kajak-kenu, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Dudás Szilvia, sakk, Székesfehérvár Németh L. Általános Iskola
Dudás Eszter, sakk, Székesfehérvár Németh L. Általános Iskola
Szabó Noémi, sakk, Székesfehérvár Németh L. Általános Iskola
Csathó Lilla, úszás, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Csathó Lotti, atlétika, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Székely Kata, tenisz, Székesfehérvár Kodolányi Középiskola
Rangics Máté, evezés, Székesfehérvár Vasvári Gimnázium
Sebestyén Balázs, úszás, Székesfehérvár Tóparti Gimnázium
Lassingleitner Fruzsina, karate, Dunaújváros Rosti Gimnázium
Kácser Zita, atlétika, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Kácser Krisztina, atlétika, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Kóti Dávid, kajak-kenu, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium

2004.

Általános iskola/csapat

Bordács Bálint / jégkorong / II.Rákóczi F. Ált.Isk. Székesfehérvár
Fekti Ádám / jégkorong / II.Rákóczi F. Ált.Isk. Székesfehérvár
Léránt Vivien / kézilabda / Vasvári P. Ált.Isk. Dunaújváros
Mentes Bálint / kosárlabda / II.Rákóczi F. Ált.Isk. Székesfehérvár
Somos Balázs / jégkorong / II.Rákóczi F. Ált.Isk. Székesfehérvár
Somos Gergő / jégkorong / II.Rákóczi F. Ált.Isk. Székesfehérvár

Középiskola/csapat

Csavajda Edit / vízilabda / Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Kötél Zsanett / röplabda / Tóparti Gimn. Székesfehérvár
Szűcs Gabriella / vízilabda / Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros

Általános iskola/egyéni

Bodor Zita / tenisz / Chernel I. Ált.Isk. és Gimn. Agárd
Csathó Lilla / sakk / Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Cselényi Flóra / szinkronúszás / Ciszterci Gimn. Székesfehérvár
Dudás Eszter / sakk / Németh L. Ált.Isk. Székesfehérvár
Dudás Szilvia / sakk / Németh L. Ált.Isk. Székesfehérvár
Gyetvai Deborah / úszás / Vasvári P. Ált.Isk. Dunaújváros
Hajdu Rita / atlétika / Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Huszár Richárd / sakk / Németh L. Ált.Isk. Székesfehérvár
Krausz Gergely / tollaslabda / Radnóti M. Ált.Isk. Mór
Szabó Krisztián / sakk / Németh L. Ált.Isk. Székesfehérvár
Szabó Noémi / sakk / Németh L. Ált.Isk. Székesfehérvár
Székely Kata / tenisz / II.Rákóczi F. Ált.Isk. Székesfehérvár
Szova Katalin / judo / Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Winkler Kata / tollaslabda / Radnóti M. Ált.Isk. Mór

Középiskola/egyéni

Bánhegyi Rita / szinkronkorcsolya / Vasvári P. Gimn. Székesfehérvár
Dubicz Máté / tollaslabda / Tóparti Gimn. Székesfehérvár
Gara Edit / szinkronkorcsolya / Teleki B. Gimn. Székesfehérvár
Kácser Krisztina / atlétika / Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Rehány Nikolett / kajak-kenu / Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Sipőcz Andrea / tollaslabda / Tóparti Gimn. Székesfehérvár
Tóth Judit / tollaslabda / Tóparti Gimn. Székesfehérvár

2003.

Általános iskola/csapat:

Fekti Ádám, jégkorong, II.Rákóczi F. Ált.Isk., Székesfehérvár
Horváth Dávid, jégkorong, Hétvezér Ált.Isk., Székesfehérvár
Molnár Benjámin, jégkorong, II.Rákóczi F. Ált.Isk., Székesfehérvár
Pintér Gergely, jégkorong, Munkácsy M. Ált.Isk., Székesfehérvár
Somos Balázs, jégkorong, II.Rákóczi F. Ált.Isk., Székesfehérvár
Somos Gergő, jégkorong, II.Rákóczi F. Ált.Isk., Székesfehérvár

Középiskola/csapat:

Csavajda Edit, vízilabda, Széchenyi Gimnázium, Dunaújváros
Égi Marianna, szinkronkorcsolya, Teleki B. Gimnázium, Székesfehérvár
Gara Edit, szinkronkorcsolya, Teleki B. Gimnázium, Székesfehérvár
Hurtony Tamás, kosárlabda, Széchenyi Gimnázium, Dunaújváros
Pálinkás Mária Enikő, kosárlabda, Teleki B. Gimnázium, Székesfehérvár
Szücs Gabriella, vízilabda, Széchenyi Gimnázium, Dunaújváros

Általános iskola/egyéni:

Dénes Réka, úszás, Ciszterci Gimnázium, Székesfehérvár
Dudás Eszter, sakk, Németh L. Ált.Isk., Székesfehérvár
Huszár Georgina, sakk, Németh L. Ált.Isk., Székesfehérvár
Huszár Richárd, sakk, Németh L. Ált.Isk., Székesfehérvár
Molnár Zsófia, torna, Vasvári P. Ált.Isk., Dunaújváros
Oláh Gerda, úszás, Vasvári P. Ált.Isk., Dunaújváros
Rittler Alexandra, atlétika, Kossuth L. Ált.Isk., Szabadegyháza
Sebestyén Balázs, úszás, Hétvezér Ált.Isk., Székesfehérvár
Szabó Krisztián, sakk, Németh L. Ált.Isk., Székesfehérvár
Szabó Noémi, sakk, Németh L. Ált.Isk., Székesfehérvár
Székely Kata, tenisz, II.Rákóczi F. Ált.Isk., Székesfehérvár
Szili Viktor, asztalitenisz, Széchenyi Gimnázium, Dunaújváros

Középiskola/egyéni:

Csányi Éva Mária, kerékpár, Tóparti Gimnázium, Székesfehérvár
Kovács Helga, tollaslabda, Vasvári P. Gimnázium, Székesfehérvár
Lassingleitner Fruzsina, karate, Rosti P. Gimnázium, Dunaújváros
Major Erika, modern tánc, Bánki D. Gimnázium, Dunaújváros
Rohonczi Donát, atlétika, Széchenyi Gimnázium, Dunaújváros
Simon Andor, evezés, Teleki B. Gimnázium, Székesfehérvár

2002.

Általános iskola/csapat

Csepregi Andrea-kézilabda-Széchenyi I.Ált.Isk. Polgárdi
Egressy Gábor László-jégkorong-Vasvári P.Ált.Isk. Dunaújváros
Fekti Ádám-jégkorong-II.Rákóczi F.Ált.Isk. Székesfehérvár
Horváth Dávid-jégkorong-Hétvezér téri Ált.Isk. Székesfehérvár
Somos Balázs-jégkorong-II.Rákóczi F.Ált.Isk. Székesfehérvár
Zámbó Tibor-kézilabda-Németh L.Ált.Isk. Mezőszilas

Középiskola/csapat

Bokor László-röplabda-Hild J.SZKI Dunaújváros
Borostyán Szilárd-jégkorong-Tóparti Gimn. Székesfehérvár
Csavajda Edit-vízilabda-Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Hurtony Tamás-kosárlabda-Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Nagy Aranka-kosárlabda-Vasvári P. Gimn. Székesfehérvár
Rápolti Nóra-kosárlabda-Tóparti Gimn. Székesfehérvár

Általános iskola/egyéni

Bánhidi Tamás-kajak-Táncsics M. Ált.Isk. Székesfehérvár
Csathó Lotti-sakk-Vasvári P. Ált.Isk. Dunaújváros
Dudás Eszter-sakk-Németh L. Ált.Isk. Székesfehérvár
Schaffer Olivér-úszás-II.Rákóczi F. Ált.Isk. Székesfehérvár
Simon Andor-evezés-Általános Iskola és Koll. Gárdony
Szabó Krisztián-sakk-Németh L. Ált.Isk. Székesfehérvár
Szabó Noémi-sakk-Németh L. Ált.Isk. Székesfehérvár
Székely Kata-tenisz-II.Rákóczi F. Ált.Isk. Székesfehérvár
Troppert Noémi-úszás-Vasvári P. Ált.Isk. Dunaújváros

Középiskola/egyéni

Bogos Tamás-tájfutás-Vasvári P. Gimn. Székesfehérvár
Kovács Helga-tollaslabda-Vasvári P. Gimn. Székesfehérvár
Disztl Gabriella-atlétika-Vasvári P. Gimn. Székesfehérvár
Major Erika-tánc-Bánki D. Gimn. Dunaújváros
Molnár Balázs-atlétika-Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Pató Bálint-atlétika-Ciszterci Gimn. Székesfehérvár
Sólyomvári Ágnes-modern tánc-Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Török Bálint-kajak-kenu-Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros
Volein Viktor-kajak-kenu-Széchenyi I. Gimn. Dunaújváros

2001.

Általános iskola / csapat

Kötél Zsanett / röplabda / Székesfehérvár,Vörösmarty ÁI
Reiter Richárd / jégkorong / Székesfehérvár,II.Rákóczi ÁI
Friedrich Vilmos / röplabda / Dunaújváros,Dózsa Gy.ÁI
Fodor Kristóf / kosárlabda / Székesfehérvár,Tóvárosi ÁI
Pintér Gergely / jégkorong / Székesfehérvár,Munkácsy ÁI
Nagy Aranka / kosárlabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Egressy Gábor / jégkorong / Dunaújváros,Vasvári ÁI
Vass Ádám / labdarúgás / Kápolnásnyék ÁI és Középisk.

Középiskola / csapat

Bokor László / röplabda / Dunaújváros,Hild SZKI
Csavajda Edit / vízilabda / Dunaújváros,Széchenyi Gimn.
Borostyán Szilárd / jégkorong / Székesfehérvár,Tóparti Gimn.
Markó Attila / jégkorong / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Kaleszdorfer Éva / kosárlabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Pató Bálint / röplabda / Székesfehérvár,Ciszterci Gimn.
Csapó Judit / kosárlabda / Székesfehérvár,Ciszterci Gimn.

Általános iskola / egyéni

Perevoznyik Ilja / karate / Székesfehérvár,Táncsics ÁI
Sárközi Bettina / szinkronkorcsolya / Székesfehérvár,II.Rákóczi ÁI
Székely Kata / tenisz / Székesfehérvár,II.Rákóczi ÁI
Tóth Eszter / négytusa / Székesfehérvár,II.Rákóczi ÁI
Molnár Balázs / atlétika / Dunaújváros,Szórád M.ÁI
Papp Renáta / úszás / Székesfehérvár,Munkácsy M.ÁI
Szabó Krisztián / sakk / Székesfehérvár,Németh L.ÁI
Dudás Eszter / sakk / Székesfehérvár,Németh L.ÁI
Varga Fruzsina / atlétika / Székesfehérvár,Németh L.ÁI

Középiskola / egyéni

Gyulavári Kata / négytusa / Székesfehérvár,Ciszterci Gimn.
Benedek Gábor / kenu / Dunaújváros,Bánki Gimn.
Miskovicz Zsuzsa / úszás / Dunaújváros,Széchenyi Gimn.
Volein Viktor / kajak-kenu / Dunaújváros,Széchenyi Gimn.
Utczás Margita / öttusa / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Utczás Katinka / öttusa / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Kovács Helga / tollaslabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.

2000.

Általános iskola / csapat

Csavajda Edit / vízilabda / Dunaújváros,Széchenyi Gimn.
Poszkoli Rita / vízilabda / Dunaújváros,Gárdonyi G.ÁI
Nagy Aranka / kosárlabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Mekler Róbert / jégkorong / Dunaújváros,Gárdonyi G.ÁI
Sárközi Marcell / jégkorong / Székesfehérvár,II.Rákóczi ÁI

Középiskola / csapat

Kaleszdorfer Éva / kosárlabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Kisteleki Kata / kosárlabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Lukács Stefán / röplabda / Dunaújváros,Hild J.SZKI
Borostyán Szilárd / jégkorong / Székesfehérvár,Tóparti Gimn.
Bánhegyi Máté / jégkorong / Székesfehérvár,Ciszterci Gimn.

Általános iskola / egyéni

Lassingleitner / Fruzsina / karate Dunaújváros,Dózsa Gy.ÁI
Varga Fruzsina / atlétika / Székesfehérvár,Velinszky L.ÁI
Dudás Eszter / sakk / Székesfehérvár,Velinszky L.ÁI
Papp Renáta / úszás / Székesfehérvár,Munkácsy M.ÁI
Sárközi Bettina / műkorcsolya / Székesfehérvár,II.Rákóczi ÁI
Orova Zita / duatlon,triatlon / Kápolnásnyék
Miskovicz Zsuzsanna / úszás / Dunaújváros,Vasvári ÁI
Mátrahalmi Tibor / sakk / Székesfehérvár,Velinszky L.ÁI
Szabó Krisztián / sakk / Székesfehérvár,Velinszky L.ÁI
Volein Viktor / kajak-kenu / Dunaújváros,Széchenyi Gimn.
Sáfrán Mátyás / kenu / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.

Középiskola / egyéni

Stefanovits Nikola / öttusa / Székesfehérvár,Kodolányi Középi.
Kovács Helga / tollaslabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Turcsik Katalin / atlétika / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Utczás Margita / öttusa / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Harmati Orsolya / kajak / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Gyulavári Kata / öttusa / Székesfehérvár,Ciszterci Gimn.
Madár Bálint / úszás / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Papp Gergely / úszás / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Pató Bálint / atlétika / Székesfehérvár,Ciszterci Gimn.

1999.

Általános iskola / csapat

Kelemen András / kosárlabda / Székesfehérvár,Tóvárosi ÁI
Király Zsolt / jégkorong / Dunaújváros,Gárdonyi G.ÁI
Mekler Róbert / jégkorong / Dunaújváros,Gárdonyi G.ÁI
Pálinkás Mária / kosárlabda / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Tóth Adrián / jégkorong / Székesfehérvár,II.Rákóczi ÁI

Középiskola / csapat

Borostyán Szilárd / jégkorong / Székesfehérvár,Tóparti Gimn.
Horváth Zsolt / labdarúgás / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Kaleszdorfer Éva / kosárlabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Kisteleki Kata / kosárlabda / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.

Általános iskola / egyéni

Babos Eszter / sakk / Székesfehérvár,Velinszky L.ÁI
Juhász Fatime / kajak-kenu / Dunaújváros,Barátság ÁI
Lassingleitner Fruzsina / shotokan karate / Dunaúvjáros,Dózsa Gy.ÁI
Molnár Balázs / atlétika / Dunaújváros,Szórád M.ÁI
Molnár Viktória / úszás / Dunaújváros,Vasvári ÁI
Sáfrán Mátyás / kenu / Székesfehérvár,Hétvezér ÁI
Sáfrán Mihály / kenu / Székesfehérvár,Hétvezér ÁI
Stefanovits Nikola / öttusa / Székesfehérvár,Vörösmarty ÁI
Szabó Kriszitán / sakk / Székesfehérvár,Velinszky L.ÁI
Székely Kata / tenisz / Székesfehérvár,II.Rákóczi ÁI
Vass Ádám / triatlon / Kápolnásnyék

Középiskola / egyéni

Both Ágnes / evezés / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Harmati Orsolya / kajak / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Homola Judit / atlétika / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Laskó Krisztina / tollaslabda / Székesfehérvár,Tóparti Gimn.
Léber Péter / tenisz / Székesfehérvár,József A.Gimn.
Madár Bálint / úszás / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Majer Mónika / atlétika / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Papp Gergely / úszás / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Szendrényi Vilmos / kajak-kenu6 Dunaújváros,Széchenyi Gimn.
Szép Edina / úszás / Székesfehérvár,Tóparti Gimn.
Török Bálint / kajak-kenu / Dunaújváros,Széchenyi Gimn.
Turcsik Katalin / atlétika / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.
Utczás Margita / öttusa / Székesfehérvár,Teleki Gimn.
Végh Tibor / triatlon / Székesfehérvár,Vasvári Gimn.

1998.

Babicz Lilla, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Borostyán Szilárd, Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola
Borsos Viktória, Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola
Bugár Júlia, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Hajas Bernadett, Székesfehérvár Tóparti Gimnázium
Harmati Orsolya, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Homola Judit, Székesfehérvár Vasvári P.Gimnázium
Kaleszdorfer Éva, Székesfehérvár Vasvári P.Gimnázium
Kisteleki Kata, Székesfehérvár Vasvári P.Gimnázium
Kokas Ágnes, Székesfehérvár Tóparti Gimnázium
Kolossváry Dávid, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Koma Zoltán, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Kozma Bea, Székesfehérvár Vasvári P.Gimnázium
Lánczos Sándor, Székesfehérvár Tóparti Gimnázium
Madár Bálint, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Majer Mónika, Székesfehérvár Vasvári P.Gimnázium
Matócza Szabina, Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola
Molnár Viktória, Dunaújváros Vasvári P.Általános Iskola
Sáfrán Mihály, Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola
Sipőcz Tamás, Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola
Somorácz Áron, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Soós Anita, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Szántó Beatrix, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Szován László, Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola
Török Bálint, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Turcsik Katalin, Székesfehérvár Vasvári P.Gimnázium
Varga Balázs, Enying
Varga Eszter, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Zakál Anikó, Kápolnásnyék Vörösmarty M.Ált.Iskola és Középiskola

1997.

Asbóth Szabolcs, Székesfehérvár Sziget úti Általános Iskola
Babos Eszter, Székesfehérvár Velinszky L.Általános Iskola
Baffi Bálint, Székesfehérvár Velinszky L.Általános Iskola
Batha Viktória, Dunaújváros Vasvári P.Általános Iskola
Benke Noémi, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Borostyán Szilárd, Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola
Both Ágnes, Agárd Chernel I.Általános Iskola
Csóbor Balázs, Kápolnásnyék Vörösmarty M.Ált.Iskola és Középiskola
Debrődi István, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Domján Dóra, Sárbogárd Szent I.Általános Iskola
Gyenes Ákos, Székesfehérvár József A.Gimnázium
Harmati Orsolya, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Homola Judit, Székesfehérvár Vasvári P.Gimnázium
Horváth Vivien, Dunaújváros Vasvári P.Általános Iskola
Kisteleki Kata, Székesfehérvár Vasvári P.Gimnázium
Kolossváry Dávid, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Koma Zoltán, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Léber Péter, Székesfehérvár József A.Gimnázium
Majsai Rita, Székesfehérvár I.István SZKI
Miskovicz Zsuzsa, Dunaújváros Vasvári P.Általános Iskola
Molnár Viktória, Dunaújváros Vasvári P.Általános Iskola
Nagy Kornél, Székesfehérvár Ybl M.Általános Iskola
Sipos Éva, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Sörös Andrea, Kápolnásnyék Vörösmarty M.Ált.Iskola és Középiskola
Szendrényi Vilmos, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Szép Edina, Székesfehérvár Béke téri Kodály Z.Általános Iskola
Takács Orsolya, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Török Bálint, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Varga Eszter, Székesfehérvár Teleki B.Gimnázium
Végh Tamás, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium
Verebi Viktória, Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola
Zágoni Csaba, Dunaújváros Széchenyi Gimnázium

1996.

Asbóth Szabolcs, Sziget úti Általános Iskola Székesfehérvár
Benke Noémi, Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár
Both Ágnes, Chernel István Általános Iskola Agárd
Csóbor Balázs, Általános Iskola és Középiskola Kápolnásnyék
Domján Dóra, III.sz. Általános Iskola Sárbogárd
Dudás Kata, Vasvári Pál Általános Iskola Dunaújváros
Gyenes Ákos, József Attila Gimnázium Székesfehérvár
Halmosi Tamás, Kereskedelmi-Vendéglátóipari Középiskola Dunaújváros
Harmati Orsolya, II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola Székesfehérvár
Homola Judit, Vasvári Pál Gimnázium Székesfehérvár
Horváth Viktor, József Attila Gimnázium Székesfehérvár
Hujber Péter, Általános Iskola és Középiskola Kápolnásnyék
Kiss Annamária, Vasvári Pál Általános Iskola Dunaújváros
Kisteleki Kata, Vasvári Pál Gimnázium Székesfehérvár
Kószó Judit, Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár
Kovács Rita, Chernel István Általános Iskola Agárd
Léber Péter, József Attila Gimnázium Székesfehérvár
Majsai Rita, I. István Szakközépiskola Székesfehérvár
Molnár Balázs, Vasvári Pál Általános Iskola Dunaújváros
Molnár Viktória, Vasvári Pál Általános Iskola Dunaújváros
Nédó Árpád, Általános Iskola Gárdony
Oláh Anita, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Seregélyes Csaba, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Szép Edina, Béke téri Általános Iskola Székesfehérvár
Tímár Levente, Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár
Tóth Nikolett, Chernel István Általános Iskola Agárd
Török Bálint, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Turcsik Katalin, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Varga Katalin, Velinszky László Általános Iskola Székesfehérvár
Zsámboki Nóra, Hunyadi Mátyás Szakközépiskola Székesfehérvár

1995.

Sági Ferenc, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Hajas Bernadett, Kossuth Általános Iskola Székesfehérvár
Gilicze László, Petőfi Gimnázium Sárbogárd
Léber Péter, József A.Gimnázium Székesfehérvár
Albert Ágnes, Petőfi Gimnázium Sárbogárd
Auer Gábor, Általános Iskola Adony
Melkovics Péter, Dózsa Gy.Általános Iskola Dunaújváros
Huszák Yvette, Általános Iskola Adony
Saláta Dániel, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Lánczos Sándor, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Tóth Lajos, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Borostyán Szilárd, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Oláh Anita, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Horváth Viktor, József A.Gimnázium Székesfehérvár
Seregélyes Csaba, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Tímár Levente, Teleki Gimnázium Székesfehérvár
Benke Noémi, Teleki Gimnázium Székesfehérvár
Seregélyes Kálmán, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Halmosi Tamás, Kereskedelmi-Vendéglátóipari Középiskola Dunaújváros
Kovács Anett, Teleki Gimnázium Székesfehérvár

1994.

Seregélyes Csaba, Szilágyi Erzsébet Ált.Isk. és Spec.Szakiskola Dunaújváros
Vári Mariann, Velinszky László Általános Iskola Székesfehérvár
Varga Katalin, Velinszky László Általános Iskola Székesfehérvár
Bodor Tamás, Vasvári Pál Általános Iskola Dunaújváros
Boromisza Eszter, Vasvári Pál Általános Iskola Dunaújváros
Auer Gábor, Általános Iskola Adony
Kőrösi Ágnes, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Borostyán Szilárd, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Böröcz Rita, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Varga Zsófia, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Németh Zsolt, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Gombolai Attila, Béke téri Általános Iskola Székesfehérvár
Oláh Anita, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Seregélyes Kálmán, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Móricz Zoltán, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Semegi Olga, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Tímár Levente, Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár
Fekti István, Vasvári Pál Gimnázium Székesfehérvár
Tésits Anett, Vasvári Pál Gimnázium Székesfehérvár
Sajni Balázs, Vasvári Pál Gimnázium Székesfehérvár
Vigh László, Bánki Donát Gimnázium Dunaújváros
Peterdi Andrea, Lorántffy SZKI és SZMKI Dunaújváros

1993.

Dékány Mária,öttusa, Vörösmarty Általános Iskola Székesfehérvár
Semegi Olga, úszás, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Sirmer Anita, úszás, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Szarka Ágnes, öttusa, Vörösmarty Általános Iskola Székesfehérvár
Kószó Judit,öttusa, Hétvezér téri Általános Iskola Székesfehérvár
Bakonyi Éva,öttusa, Vörösmarty Általános Iskola Székesfehérvár
Sörös Katalin, kézilabda, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Erős Anikó, kosárlabda, Velinszky Általános Iskola Székesfehérvár
Emmer Judit,kézilabda, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Kelemen Ákos, jégkorong, Hétvezér téri Általános Iskola Székesfehérvár
Gombolai Attila, kézilabda, Béke téri Általános Iskola Székesfehérvár
Hujber Szabolcs, kézilabda, Általános Iskola Martonvásár
Seregélyes Csaba, kajak-kenu, Ságvári E. Általános Iskola Dunaújváros
Szabó Péter, birkózás, 2.sz.Általános Iskola Bicske
Perjés András, kajak-kenu, Vörösmarty Általános Iskola Kápolnásnyék
Bodor Tamás, úszás, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Szabó Balázs, torna, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Trenka János, torna, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Auer Gábor, torna, Általános Iskola Adony
Nagy Szilárd, úszás, Dunaferr SZMKI Dunaújváros
Kovács Tímea, labdarúgás, Lorántffy SZMKI Dunaújváros
Vigh Zoltán, röplabda,Bánki D.SZKI Dunaújváros
Sánta Anikó, kosárlabda, Ker-Vend. SZKI Dunaújváros
Seregélyes Kálmán, kajak-kenu, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Nagy Katalin, atlétika, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Tari Szilvia, kajak-kenu, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Mihály Katalin, kézilabda, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Boromissza Ágnes, kosárlabda, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros

1992.

Mánya Yvett, rádióamatőr, Teleki Gimnázium Székesfehérvár
Kántor Vera, atlétika, József A.Gimnázium Székesfehérvár
Szilasi Zsuzsanna, atlétika, József A.Gimnázium Székesfehérvár
Mihály Katalin, kézilabda, Széchenyi Gimnázium Dunaújváros
Szabó Judit, kosárlabda, Vasvári Gimnázium Székesfehérvár
Mezőszentgyörgyi Dávid, kosárlabda, Vasvári Gimnázium Székesfehérvár
Hóbor Péter, kajak-kenu, Bánki D.SZKI Dunaújváros
Csontos Csaba, karate, Bánki D.SZKI Dunaújváros
Szanyi László, jégkorong, Dunaferr SZKI Dunaújváros
Semegi Olga, úszás, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Popovics Mónika, karate, Dózsa Gy.Általános Iskola Dunaújváros
Molnár Emőke, öttusa, Velinszky Általános Iskola Székesfehérvár
Vári Marianna, öttusa, Velinszky Általános Iskola Székesfehérvár
Czintula Anna, öttusa, Velinszky Általános Iskola Székesfehérvár
Lukács Mónika, öttusa, Hermann O.Általános Iskola Székesfehérvár
Gyenes Ákos, vitorlázás, Ybl M.Általános Iskola Székesfehérvár
Trenka János, torna, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Szűcs Balázs, torna, Általános Iskola Adony
Seregélyes Csaba, kajak-kenu, Ságvári E.Általános Iskola Dunaújváros
Seregélyes Kálmán, kajak-kenu, Ságvári E.Általános Iskola Dunaújváros
Köteles Ferenc, atlétika, Hétvezér téri Általános Isk. Székesfehérvár
Léber Péter, tenisz, Képességfejlesztő Magániskola Székesfehérvár
Nagy Viktória, kosárlabda, Hétvezér téri Általános Isk. Székesfehérvár
Sörös Katalin, kézilabda, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Emmer Judit, kézilabda, Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Bognár Brigitta, röplabda, Vörösmarty Általános Iskola Székesfehérvár
Beke Éva, röplabda, Ybl M.Általános Iskola Székesfehérvár
Pfeffermann Judit, kézilabda, József A.Általános Iskola Pusztaszabolcs
Gréts Gergely, kézilabda, Vasvári Általános Iskola Dunaújváros
Ladányi Milán, labdarúgás, Ságvári E.Általános Iskola Dunaújváros


vissza nyomtatás