IV. korcsoport kézilabda megyei elődöntő Ercsiben

Négy lány csapat és három fiú csapat részvételével került megrendezésre az idei megyei kézilabda elődöntő, ahonnan két-két továbbjutó csapat született. A lányoknál első helyen a dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola csapata és második helyen pedig Sárbogárdról a Mészöly Géza Általános Iskola csapata jutott tovább. A fiúk közül első helyen Dunaújvárosból a Dózsa György Általános Iskola csapata, második helyen pedig a sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola volt a továbbjutó.

Ercsiben a Sportcsarnokban kerültek megrendezésre a mérkőzések. A bajnokság felelőse, a rendezvény fő szervezője Listár Ferenc volt. Ezek a mérkőzések a diákolimpia keretein belül zajlottak a IV. korcsoportban.

Szabályok: A félidők 2x15 percesek voltak, tizenkét játékos játszhatott a csapatban, abból hét játékos volt a megengedett a pályán. Minden félidő végén volt 2 perc pihenés, a 2 perces kiállítást 1 percre redukálták és 2 meccs között volt 5 perc szünet és felkészülés a csapatok számára.