Ercsi III. korcsoportos kézilabda elődöntő

A III. korcsoportos kézilabda elődöntő első fordulója Ercsiben került megrendezésre három lány és három fiú csapat részvételével. Ercsiben a Sportcsarnokban kerültek megrendezésre a mérkőzések. A bajnokság felelőse, a rendezvény fő szervezője Listár Ferenc volt. Ezek a mérkőzések a diákolimpia keretein belül zajlottak a III. korcsoportban.

Szabályok: A félidők 2x20 percesek voltak, tizenkét játékos játszhatott a csapatban, abból hét játékos volt a megengedett a pályán. Minden félidő végén volt 2 perc pihenés, a 2 perces kiállítást 1 percre redukálták és 2 meccs között volt 5 perc szünet és felkészülés a csapatok számára.

Az elődöntőbe jutott 3 csapat a lányoknál:

Nagyvenyim, Kossuth Lajos Általános Iskola
Dég, Dr. Kovács Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Dunaújváros, Arany János Általános Iskola Kőrösi Csoma Sándor Egység

Csapattagok:

Nagyvenyim: Horváth Bianka, Szabó Annamária, Cziczinger Zsófia, Simon Kitti, Zsiger Georgina, Deássy Marianna, Horváth Vivien, Rózsa Sára, Pócsi Polett, Nagy Eszter, Kerekes Mária

Edző: Boromiszáné Gelencsér Erika

Dég: Tarácski Evelin, Toldi Adrienn, Sörös Rebeka, Kiss Szabina, Farkas Izabella, Bencze Dóra, Klujber Dóra, Jencski Beatrix, Tulok Zsanett, Kiss Dorina

Edző: Bencze Zsolt

Dunaújváros, Arany: Kaczor Beáta, Szendrey Viktória, Keresztes Kata, Lengyel Dominika, Moutsogianni Teodóra, Suplicz Fanni, Várai Lúcia, Bíró Fanni, Érsek Kitti, Kiss Roberta, Janó Diána, Szűcs Noémi

Edző: Szepessyné Azari Éva